Elika Hamile topluluğu

Büyük abdest

Topluluk üyesi

Öncelikle herkese iyi bayramlar 20 haftalık gebeyim doktorum yeni ilaçlara başladı vegaferon fort ve decavit 3-4 gündür büyük abdestim siyah geliyor kömür gibi bi sıkıntı olduğundan mı yoksa vitaminlerden mi kaynaklı doktorla görüşmelimiyim

9 cevap 287 görüntülenme

Cevaplar 9

Topluluktan deneyimler

Iyi bayramlar kan ilacini ictigin icin oyle oluyor bir sikinti degil canim

Demir siyahlaştırır :) İlk demir ilacı kullandığım gün çok korkmuştum, uzuuun uzun bakışmıştım o kapkara şeyle :))) aklıma o geldi. Sıkıntı yok yani :))

Kan ilacından benimde öyle bende kan ilacı kullanıom vitamin ve OMEGA 3 büyük ihtimalle onlar yapıo

Kan ilacını aç karnına içiyorsunuz ya üstünden en az 40 dk geçmesi gerekiyor demir iyice emilsin diye. Hemen yemek yerseniz o demir emilemediğinden bağırsaklardan atılıyor ve dışkınız siyah gözüküyor

Sohbet uygulamada devam ediyor.

Soru sormak ve deneyimini paylaşmak için Elika Hamile topluluğuna katıl.