Elika Hamile topluluğu

İlaç Etkisi

Topluluk üyesi

Günaydın arkadaşlar 1 haftadır hastayım doktor antibiyotik verdi hamilelelere uygun olduğunu söyledi onu kullanıyorum bebeğimin hareketlerinde azalma oldu nedeni ilaç mı acaba yarın kontrole gidicem

8 cevap 95 görüntülenme

Cevaplar 8

Topluluktan deneyimler

Günaydın. Sanmam ilaçla ilgili olacağını, hareketlerine yansımaz sonuçta, diyelim ilaç tesir etti ancak onun da dolaşımına karışır ama az harekete neden olacağını düşünmüyorum, tabi başka sebebi olabilir aen hareket hissetmiyorsan doktora git elbette.

@******* hissediyorum ama eskisine göre daha az yada Bn hasta olduğum için yorgun oluyorum cok

İşte ondan da olabilir, direkt ilaç kaynaklı değil de. Şöyle düşün, bak için de rahatlayacak, bebeğin senin stresinden sevincinden dahi nasibini alıyor, e şimdi bünye hasta, haliyle zayıf, ne yapsın yavrucak annesi :) sen bir an evvel iyileş ki o da huzur bulsun, kim bilir belki de hastasın diye sana üzülüyordur.. :)

@******* olabilir haklısın aslında cok teşekkür ederim hiç o acıdan düşünmemiştim☺️

Cnm ilactan bende kullandım antibiyotik iğne filan bebegimin hareketleri azaldi ilaç bittiktan sonra çok şükür normale döndü

@******* ilaç bnde bile aşırı yorgunluk ve uyku yapıyor çünkü sizede cok gecmiş olsun Allah bütün hamileleri korusun🙏

Sohbet uygulamada devam ediyor.

Soru sormak ve deneyimini paylaşmak için Elika Hamile topluluğuna katıl.