Elika Hamile topluluğu

Kan ilaci

Topluluk üyesi

Sabah 7 gbi kan ilaci ictm feramat mide bulantisi yapti ve 7 den beri afedersnz mide bulantisi yasiyorum ayni sorunu yasayn varmi

11 cevap 126 görüntülenme

Cevaplar 11

Topluluktan deneyimler

Aynı kan ilacı değil benimki ama bütün hepsi genelde mide bulantısı yapıyor diyorlar . Ben ilk başta başka bı hap yazdılar sabah onu aldıktan 1 saat sonra kusmaya basladim Doktor da bana akşam yatmadan önce kullanmami söyledi . Şimdi bu yeni verdiğini de akşamları kullaniyorum ve kan ilacını almadan 2 saat oncesinden süt kahve çay tüketmemek gerekiyormus İstersen sende akşamları al hastaneye gittiğinde de söylersin

Bende aynı ilacı kullanıyorum . Bir kaç kişide daha gördüm mide bulantısı yaptığını , fakat ben böyle bir sorun yaşamıyorum

Bu yorumlarla cok karşılasıyorum bende kullanıyorm nerdeyse 2.kutum biticek cok şükür hic mide bulantısı yapmadı. Sabah kalkıp agzımı çalkaladıktan sonra iciyorum bir saat sonra da kahvaltı yapıyorum

@******* doktorunuza söyleyin bana ilaç versin onun yerıne . Cünkü dıgumdan sonraya kadar icmek gerekiyormuş bu ilacı benım doktorum öyle demisti

Demir kan ilaçları bulantı yapıyor bazenben yemklerden 2 saat sonra filn kullanıyorm

Sohbet uygulamada devam ediyor.

Soru sormak ve deneyimini paylaşmak için Elika Hamile topluluğuna katıl.